NOWY ROK NA KANALE PIERWSZYM

Ma to być „magiczna noc” na Kanale Pierwszym rosyjskiej telewizji, najważniejsza premiera telewizyjna – show „Новогодняя ночь 2008 на Первом”!

Alla Pugacheva  Jak co roku rosyjska telewizja serwuje obywatelom Rosji znakomitą telewizyjną muzyczną ucztę, musical, w którym główne role odgrywają najjaśniejsze gwiazdy rosyjskiej sceny muzycznej. W tym roku tematem przewodnim projektu będzie akcja detektywistyczna, gdzie złodzieje postanawiają zniszczyć święto i wysyłają swoich agentów („Totalne Zero” i „Zero-Zero-Sex”) w celu porwania włoskiego reżysera noworocznego przedsięwzięcia. Wszystko poszło zgodnie z planem – reżyser został uprowadzony. Wszystkie noworoczne problemy związane z organizacją święta spadają na ramiona delikatnej dziewczyny – asystentki reżysera… Więcej…
Sofia Rotaru

Nad całością artystyczną projektu czuwa reżyser Mihail Hleborodov (jeden z najlepszych reżyserów teledysków, współpracujący ze wszystkimi gwiazdami rosyjskiej estrady). W show występują m.in.: Zhanna Friske, Sergey Lazarev, Alla Pugacheva, Kristina Orbakajte, Larisa Dolina, Filipp Kirkorov, Maksim Galkin, Lyudmila Gurchenko, Sofia Rotaru, i wielu innych.

dolina.jpg

„Projekt trudny, długo i ciężko nad nim pracowaliśmy, zwracaliśmy uwagę na najmniejsze niuanse – opowiada Mihail Hleborodov. – Noworoczne show to rzecz unikalna. Nie wszystko, co nadaje się do każdego innego projektu rozrywkowego, znajdzie miejsce w show noworocznym. W każdej minucie mieliśmy na uwadze to, że odbiorca będzie oczekiwał od nas niespodzianek, czegoś wyjątkowego. I nasze zadanie polegało na tym, żeby podarować im prawdziwe święto!”

pugaczowa.jpg

…Wprawdzie tegoroczne show dopiero przed nami, ale oglądając Novogodnije Noci z lat poprzednich, jestem przekonany, że będzie to kolejny niezapomniany program. Całość utrzymana jest na bardzo wysokim, profesjonalnym poziomie. Wszyscy artyści oprócz wykonywania utworów przygotowanych specjalnie na tą okazję, mogą się także pokazać od strony aktorskiej. Wszystko składa się na niezapomnianą historię, opowieść, która zawsze kończy się dobrze, i nastraja pozytywnie na Nowy Rok.

lazarev.jpg

Premiera w noc sylwestrową na kanale Pervym rosyjskiej telewizji. http://www.1tvrus.com/

Reklama

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s