II MINI-FESTIWAL PIOSENKI ROSYJSKIEJ W ZIELONEJ GÓRZE

KONCERT WSPÓŁCZESNYCH UTWORÓW ROSYJSKICH

8 maj 2008 – ZIELONA GÓRA

Klub Studencki „Kotłownia”

ul. Wojska Polskiego (przy Uniwersytecie Zielonogórskim)

START – godzina: 20:00

WSTĘP WOLNY

Koło Naukowe Rusycystów Uniwersytetu Zielonogórskiego już od jakiegoś czasu czynnie promuje kulturę rosyjską. Rok temu postanowili zorganizować Mini-Festiwal Piosenki Rosyjskiej. Ich pomysł spotkał się z aprobatą nie tylko studentów, ale również mieszkańców miasta i okolic. W tym roku odbyły sie eliminacje do II Mini-Festiwalu, składające się z dwóch etapów. Finał odbędzie się 08.05.2008 roku w klubie studenckim “Kotłownia”. Jako, że jest to promowanie kultury rosyjskiej, organizatorzy postanowili połączyć finał z obchodzonymi Dniami Kultury Rosyjskiej na Uniwersytecie Zielonogórskim. „Mamy nadzieję, że uda nam się poszerzyć nasz projekt i będzie się on cieszył takim zainteresowaniem ze strony studentów i mieszkańców, jak do tej pory”.

W tym roku festiwal zwieńczy KONCERT WSPÓŁCZESNYCH UTWORÓW ROSYJSKICH. Rozpocznie się on zaraz po występie laureatów, ok. 21:00. Zapraszamy!

1 komentarz

  1. Dziękuję bardzo w imieniu zespołu oraz swoim za zaproszenie nas na festiwal! Mam nadzieję, że za rok odbędzie się III Mini-Festiwal Piosenki Rosyjskiej! Pozdro dla studentów Uniwerku w Zielonej Górze!


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s