AŁŁA PUGACZOWA SZUKA TALENTÓW!

Ałła szuka talentów!!! Odważcie się utalentowani ludzie!!! Przysyłajcie swoje utwory na konkurs” – taki napis wita od pewnego czasu wszystkich odwiedzających stronę Radia Ałła. Jest to unikalny projekt, który daje realną szansę młodym wokalistom i wokalistkom na to, by zostać zauważonym w rosyjskim show-biznesie. Jak mówi sama Ałła: „…Zaufajcie mojemu gustowi. Ja dokładnie wiem, kto jest dzisiaj potrzebny. Nie mogę w tej chwili wyjaśnić tego słowami, ale jeśli usłyszę takich ludzi, to mają zapewniony czas na antenie Radia Ałła”.

Zachęcam więc wszystkich utalentowanych śpiewających ludzi w każdym wieku do nadsyłania swoich zgłoszeń do Ałły! Dlaczego nie spróbować na Wschodzie? Pomogę Ci zarejestrować się na stronie i wysłać nagranie na konkurs! Myślę, że warto!

Ałły przedstawiać nie trzeba, ale… już dzisiaj zapraszam w to miejsce w październiku, gdzie pojawi się wpis poświęcony Ałłie Pugaczowej. Jedynej i niepowtarzalnej, królowej rosyjskiej muzyki popularnej.

Na stronie radia można posłuchać dotychczasowych uczestników konkursu, których wybrała Primadonna. Od czerwca, co niedzielę najlepsze utwory emitowane są na antenie Radia Ałła oraz w Internecie. Na koniec każdego miesiąca najlepsze piosenki zabrzmią ponownie w programie „Ałła szuka talentów!”.

Dokładniej: programu można słuchać w piątki o 12:00, powtórka w sobotę o 13:00 i w niedzielę o 17:00. Rozgłośnia ma bardzo dużo słuchaczy, więc warto spróbować.

Nadsyłane utwory nie muszą być kompozycjami własnymi!

W konkursie mogą wziąć jedynie zgłoszenia nadesłane przez stronę internetową (jak to zrobić, patrz poniżej) w formacie mp3 jakości nie mniejszej niż 256 kb/s. Mają to być nagrania profesjonalne, musisz także wysłać jedno swoje zdjęcie… i gotowe!

Co Ałła mówi o projekcie?

Szukam talentów. Bardzo ważnym jest dla ludzi utalentowanych, przebijanie się na antenę. Ponieważ wielu nie ma takich umiejętności – ułatwiamy Wam zadanie. Przysyłajcie na Radio Ałła [swoje utwory], przesłuchamy, i jeśli rzeczywiście jest jakaś iskra boża, to pomożemy zrobić profesjonalne nagranie. Jeśli u kogoś już jest takie profesjonalne nagranie – wyemitujemy je na antenie, jeśli oczywiście nam się spodoba. (…) Zaufajcie mojemu gustowi. Ja dokładnie wiem, kto jest dzisiaj potrzebny, jacy są potrzebni. Nie mogę w tej chwili wyjaśnić tego słowami, ale jeśli usłyszę takich ludzi, to mają zapewniony czas, (na wszelki wypadek), na Radio Ałła.

OTO INSTRUKCJA – JAK WYSŁAĆ SWOJE ZGŁOSZENIE.

Wejdż na stronę www.radioalla.ru

Kliknij na odnośnik:

Następnie tutaj:

Tutaj, pod numerem 1. możesz posłuchać wypowiedzi Ałły na temat projektu. Następnie kliknij na link zaznaczony na obrazku jako 2. Musisz się przecież zarejestrować…

Uzupełnij swoje dane zgodnie z obrazkiem:

Następnie sprawdź swoją skrzynkę e-mail.

W nadesłanym piśmie kliknij na link (jest tylko jeden), którym potwierdzisz rejestrację. Następnie zaloguj się na stronie:

Teraz część najważniejsza. Przypomnij sobie jak się nazywasz, jaki jest Twój numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, przygotuj zdjęcie i nagranie. Napisz także kilka słów o sobie (jeśli nie po rosyjsku – spróbuj po angielsku. Powinno przejść).

Kliknij „OTPRAV”, i gotowe! GRATULUJĘ! Twój utwór trafi w ręce Ałły i jeśli tylko jej się spodoba, Radio Ałła skontaktuje się z Tobą i teraz to już właściwie będzie pewne, że Twój utwór usłyszy spora część Rosjan! Jeśli Ci się uda, w co mocno wierzę – czekam na info.

Jeżeli masz pytania – dodaj komentarz lub napisz: kontakt@muzykarosyjska.pl

WCZEŚNIEJ NA STRONIE O RADIU AŁŁA:

RADIO AŁŁA – RADIO, KTÓRE ŚPIEWA

2 Komentarze

  1. […] AŁŁA PUGACZOWA SZUKA TALENTÓW! […]

  2. fajne coś


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s