GRUNT TO DOBRY PR

aaaaaW Internecie pojawił się artykuł o tym, że Ałła Pugaczowa ma nieślubne dziecko, które po wielu latach postanowiło się ujawnić. Oto jak można zabłysnąć w rosyjskim show-biznesie!

Rzekomym (skrywanym) synem Pugaczowej jest Ivan Pugaczow, bardziej znany w Kazaniu jako Ishak-Han. Naprawdę nazywa się Ilgiz Ishakov i jest piosenkarzem z Tatarstanu. Ilgiz nagrał już solową płytę, na której napisano, że jest on nieślubnym dzieckiem Primadonny. Tytuł płyty: „Mamo, wróciłem”.

„Jestem przecież utalentowanym piosenkarzem – z zadowoleniem przyznaje Ilgiz. – Ale bez dobrego „piaru” nie można zostać gwiazdą, więc postanowiłem „wprosić się do rodziny”. I zadziałało!”. Na temat nieślubnego dziecka Pugaczowej pojawiło się już nawet kilka artykułów w tak zwanej „żółtej prasie” (czyli brukowcach), sprawę podłapali także reporterzy jednego z głównych kanałów telewizyjnych w Rosji.

W całej tej historii pojawiało się coraz więcej szczegółów i tym samym ojcem tatarskiego piosenkarza został wokalista Vladimir Kuzmin. Wkrótce wiadomość o synu dotarła i do Ałły Borisovny. „Rozmawiałem z nią przez telefon, – opowiada Ivan Pugaczow. – Ale ona, nie wiedzieć czemu, nie była zbyt zadowolona. A po słowach „podczep się lepiej pod Kuzmina” – odłożyła słuchawkę”.

Ilgiz widocznie posłuchał Pugaczowej, bo przyjechał (bliżej „ojca”), do Moskwy. Tam poznał się z producentem Sergeem Pudovkinem. „Teraz będzie się mną zajmował profesjonalista! – cieszy się samozwaniec. – wkrótce nakręcimy teledysk. Jeżeli sprawa będzie wymagała większej promocji, to jestem gotów poprosić Pugaczową o rękę! Tym bardziej, że plotki na temat jej romansu z Galkinem ucichły, więc jej też jest potrzebny nowy skandal”.

Podobno rodzice Ilgiza nie są przeciwni zrzeczenia się praw rodzicielskich na Pugaczową. Ciekawe dlaczego…?

LUDZIE! Jestem nieślubnym dzieckiem Maryli Rodowicz!!

;-)

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s