ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY

Chciałbym zaprosić wszystkich sympatyków rosyjskiej współczesnej kultutry muzycznej do wspólnego kreowania świadomości Polaków, dotyczącej znajomości rosyjskiej muzyki. Za niniejszą stroną nie stoją pieniądze, a jedynie pasja i zaangażowanie. Każdy z Was może napisać artykuł, który ma szansę zostać tu opublikowany. W tym miejscu dziękuję tym, który już to uczynili. Podzielcie się z innymi swoją pasją! Piszcie o swoich propozycjach na kontakt@muzykarosyjska.pl

AKTUALNOŚCI

www.muzykarosyjska.pl

Sylwetki współczesnych rosyjskich (i nie tylko!) wykonawców, zespołów, producentów, ważnych osobistości ze świata show-biznesu. A także festiwale, koncerty i wydarzenia z rosyjskiego oraz polskiego rynku muzycznego.


KONCERTY

www.muzykarosyjska.pl/koncerty

Jeżeli wiesz, gdzie w Polsce odbywa się ciekawe wydarzenie muzyczne mające związek z kulturą rosyjską, ukraińską, białoruską, etc. – daj znać innym – wyślij informację na koncerty@muzykarosyjska.pl

HISTORIA

www.muzykarosyjska.pl/historia

To szansa, aby opublikować najciekawsze fragmenty np. Waszej pracy magisterskiej, dotyczącej estrady Rosji lub tematów pokrewnych. Historia muzyki rosyjskiej to ciekawa podróż w przeszłość, to dowody i cenne informacje na temat tego, jak klarował się obecny rosyjski rynek muzyczny!


Michał Bober


7 Komentarzy

 1. […] ZAPROSZENIE DO WSPÓŁPRACY […]

 2. Witam!
  Chciałabym zainteresować Pana moją książką, która właśnie ukazała sie nakładem wydawnictwa RADWAN. Jest to pierwsza polska biografia zespołu ARIA. Pozdrawiam i serdecznie polecam. Ksenia Przybyś – autor książki „ARIA – moje biesy”.

 3. […] W grudniu minął trzeci rok funkcjonowania niniejszej strony. Dziękuję wszystkim osobom, które przyczyniły się do rozwoju jej zawartości. ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY! […]

 4. Bardzo chętnie podejmę współpracę – zajmuję się muzyka rosyjską, współpracuję z rosyjskimi muzykami, mieszkającymi w Polsce.
  W ostatnim czasie powołaliśmy z Evgenam Malinovskim Fundację na rzecz zbliżania kultur OPEN ART. w naszych założeniach jest m. in. popularyzacja muzycznej kultury rosyjskiej.

  Pozdrawiam
  Eva Goc

 5. Witam,

  Chciałbym przyjąć Pana zaproszenie do współpracy. Jesteśmy szkołą j. rosyjskiego z Gorzowa wielkopolskiego. Po dłuższym pobycie w Moskwie przeprowadziliśmy się do Gorzowa. Tutaj promujemy język i kulturę rosyjską. Jak można się z Panem skontaktować telefonicznie? Proszę napisać do mnie mail.
  Miło widzieć naszych partnerów także w Pana portalu. Wszystkie imprezy robimy wspólnie z portalem jezyk-rosyjski.com

  Pozdrawiam


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s