MUZYCZNA PODRÓŻ DO ROSJI – 24 MARCA 2011 WE WROCŁAWIU

Co kojarzy Wam się z Rosją? Moskwa, Putin, matrioszki?

Rosja słynie także z niezwykle rozwiniętego rynku muzycznego, a Rosjanie z ogromnej muzykalności. Już 24 marca we Wrocławiu odbędzie się Koncert Współczesnych Utworów Rosyjskich, na którym nie może zabraknąć miłośników Wschodu. W podróż  do świata współczesnej muzycznej kultury popularnej Rosji zabierze nas Michał Bober, który jest pomysłodawcą koncertu. Wraz z zespołem Sticky Hands wykona między innymi tak znane utwory jak „Tak zhe kak vse” Ałły Pugaczowej, czy „Serce” Leonida Utiesowa, w nowych aranżacjach!

Nie zabraknie także polskich akcentów, utwór „Ta ostatnia niedziela” zostanie wykonany w rosyjskiej wersji R’n’B.  Powstałe w ostatnich latach przeboje, jak „Chernyj bumer” Seryogi, „Plachut nebesa” zespołu Banda czy „V oblakie taya” Stasa Piechy dopełnią różnobarwną muzyczną mozaikę.

Koncert współczesnych utworów rosyjskich, Wrocław 2007:

To jedyny taki projekt w Polsce – zapewnia wokalista Michał Bober – Projekt koncertu, który przybliżyłby Polakom współczesną muzykę rozrywkową, jaka aktualnie powstaje w Rosji – był moim celem już od wielu lat. Udało mi się połączyć dwie ogromne pasje: muzykę i zamiłowanie do kultury rosyjskiej, czego efektem jest niniejszy koncert. Nie trzeba być miłośnikiem rosyjskiej kultury by dobrze bawić się w rytm soulu, jazzu, r’n’b i pop – zapewnia Michał Bober.

Wystąpią: Michał Bober & Sticky Hands, Beata Kurda, Joanna Przybyła, Tomasz Basel oraz Piotr Gnyszka

maty


Więcej informacji na www.koncertrosyjski.pl

www.myspace.com/michalbober

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s