KONKURS PIOSENKI ROSYJSKIEJ W SŁUPSKU

Dnia 20 maja 2011 roku o g.14:00 w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku odbędzie się Konkurs Piosenki Rosyjskiej. Organizatorami konkursu są: Centrum Kultury i Języka Rosyjskiego oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Słupsku.

Zapraszamy wszystkich mieszkańców miasta Słupsk, zarówno solistów jak i zespoły muzyczne, w każdym wieku do wzięcia udziału w konkursie, a wszystkich niezdecydowanych – do podziwiania tych, którzy się odważą.

Język rosyjski jest melodyjnym językiem, piękno którego podkreślają piosenki. Wybrany utwór (pieśń/piosenkę rosyjską, romans) można wykonać zarówno w języku polskim, jak i rosyjskim.

Laureaci konkursu wystąpią w koncercie poświęconym Dniu Słowiańskiej Kultury obchodzonym 24 maja. Koncert odbędzie się w Słupskim Ośrodku Teatralnym Rondo w dniu 24 maja 2011 r.


Termin nadsyłania zgłoszeń – do 10.05.2011 r.
Dodatkowe informacje pod numerem telefonu: (59) 841 44 36 od 12 do 18


Zapraszamy zespoły muzyczne i taneczne do współpracy w ramach obchodów Dnia Słowiańskiej Kultury dnia 24 maja 2011 roku. Mile widziane są zespoły mające w swoim repertuarze układy taneczne oraz utwory muzyczne charakterystyczne dla kultury polskiej, rosyjskiej, ukraińskiej, białoruskiej, kaszubskiej. Występy odbędą się w Słupskim Ośrodku Teatralnym Rondo.

Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeń dostępne na stronie Centrum :
www.centrumrosyjskie.mbp.slupsk.pl
email: centrumrosyjskie@mbp.slupsk.pl

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s