WIĘCEJ CZADU NA NOWEJ PŁYCIE SAMOKHIN BAND!

Łódzki Samokhin Band rozpoczął prace nad trzecim albumem. Jak zapowiadają muzycy, płyta będzie o wiele mocniejsza od pozostałych.

Wciąż będzie to muzyka utrzymana w charakterystycznym, żywiołowym klimacie zespołu – mówi Paweł Samokhin, lider formacji. – mocno wzmocnimy jednak brzmienie, to za sprawą dwóch dodatkowych gitar, które zderzą się z brzmieniem ruskiego akordeonu. Chcemy, by nasz następny krążek był bardziej rockowy. Jednak, nie pozbawiony przy tym samokhinowego dystansu, pastiszu i radości towarzyszącej naszej muzyce od samego początku. Co z tego wyjdzie? Zobaczymy, jest nas dziewięciu i każda muzyczna burza mózgów kończy się czymś niezwykłym – dodaje.

Zespół już przygotowuje pewną niespodziankę dla fanów – będą mogli decydować o tym, które utwory powinny znaleźć się na płycie. Szczegóły są jednak, póki co, owiane tajemnicą.

Przypomnijmy, że Samokhin Band jako jedyny zespół z Polski został zaproszony do Brukseli przez Komitet Regionów – instytucję doradczą Europarlamentu – na koncert z okazji Polskiej Prezydencji na oficjalnym bankiecie otwierającym Open Days 2011, europejskie wydarzenie, które miało miejsce w październiku bieżącego roku. W listopadzie wystąpił też jako gwiazda muzyczna Festiwalu „Sputnik nad Polską”.

Premiera nowego albumu przewidziana jest na wiosnę 2012 roku!

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s