VITAS – THE DIAMOND VOICE – 21 KWIETNIA W WARSZAWSKIEJ SALI KONCERTOWEJ

21 kwietnia 2012 r. o godz. 20.00 odbędzie długo wyczekiwany koncert – w warszawskiej Sali Kongresowej ze swoim programem „The Sleepless Night” wystąpi VITAS -piosenkarz, kompozytor, autor tekstów, aktor, projektant mody.

Artysta ten stał się na świecie prawdziwą sensacją dzięki imponującej ilości sprzedanych płyt (ponad 100 milionów) oraz ogromnemu sukcesowi trasy „Return to Home”.VITAS posiada charakterystyczną, niezwykle rzadko spotykaną 5-oktawową skalę głosu. „Mężczyzna o głosie anioła”, „diamentowy głos” czy „chłopiec o syrenim głosie” – to tylko próby określenia formatu tego wokalisty, który już od przeszło dekady zaskakuje wirtuozerią stylu, różnorodnością interpretacji oraz zachwyca unikalną paletą barw.
VITAS urzeka bogactwem repertuaru, w którym każdy może odnaleźć coś, co trafia do jego wrażliwości.

Artysta niechętnie opowiada o sobie publicznie twierdząc, iż realizując siebie poprzez muzykę nie musi się koncentrować na promocji medialnej. Jest jednak znany nie tylko tej publiczności i mass-mediom, które zetknęły się z Jego talentem podczas koncertów, ale także milionom fanów zauroczonych magią Jego charyzmy i głosu.

Przedsmak emocji, którymi VITAS podzieli się z polską publicznością podczas swojego pierwszego koncertu w Polsce dostarcza nam nagrany z Marylą Rodowicz duet „Crane’s Crying”.

Autorami utworu są: S. Karabanova i Vitas. Słowa polskie do piosenki dopisał Grzegorz Tomczak.


Połączenie charyzmy jednego z najbardziej niezwykłych głosów naszych czasów z doskonałością legendy polskiej muzyki rozrywkowej stanowi najwyższą gwarancję smaku i jakości.

Więcej szczegółów o artyście oraz planowanym koncercie (wraz z informacja o sprzedaży biletów) na stronie www.vitasmusic.pl
Serdecznie zapraszamy na to wyjątkowe wydarzenie!


1 komentarz

  1. Tak żenującego wywiadu z tak Wielką Gwiazdą to jeszcze w życiu nie widziałam jak ten, który w tvp misyjnej przeprowadzili z Vitasem niejaki urbański z jeszcze jakąś tam – Vitas przyszedł tam z Marylą Rodowicz z którą nagrał bardzo piękną piosenkę, i ten duet niby dziennikarzy zadawał mu pytania np. podobno jest pan wielką gwiazdą, co pan robi że jest gwiazdą, itp a na koniec przeczytali z kartki, że na całym świecie sprzedał on 100 milionów płyt z taką miną, jakby sprzedał im chleb w sklepie. Żenada, poziom polskiego dziennikarstwa sięgnął dna kolesiostwa a co za tym idzie, również dna wykonawczego.


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s