KTO WYSTĄPI NA FESTIWALU PIOSENKI ROSYJSKIEJ W ZIELONEJ GÓRZE 2012?

5 lipca Rada Programowa Festiwalu Piosenki Rosyjskiej w Zielonej Górze ogłosiła na stronie TVP listę zakwalifikowanych uczestników do tegorocznego konkursu.  

Wystąpią: Alexandra, Monika Biczysko, Rafał Brzozowski, Goya, MaRina, Maria Niklińska & Jarosław Witaszczyk, Rezerwat, The Dreamers, Sokół Orkestar, Volver. Organizatorzy zastrzegają jednak, że do dnia 13 lipca mogą zostać ogłoszone jeszcze dwa nazwiska, które z tym roku powalczą o Złoty Samowar.

Jakie rosyjskie gwiazdy zobaczymy na deskach zielonogórskiego amfiteatru? Ta informacja żyje jeszcze w sferze plotek i spekulacji – oficjalnej informacji na dzień dzisiejszy jeszcze nie ma.

Transmisja Festiwalu na antenie TVP2 4 sierpnia 2012 r. o godzinie 20:30.

5 Komentarzy

  1. Szkoda, że cały czas nie wiadomo, kto wystąpi. Ja chciałabym usłyszeć ich na żywo – Valeria i Stas Pieha:

  2. Właśnie słucham Denisa Majdanowa http://www.youtube.com/watch?v=8Eq3iYkMdts. Jak on przypadkiem wystąpiłby to jadę w ciemno te kilkaset kilometrów, które mam do Zielonej Góry.

  3. Jak co roku – na kilka dni przed festiwalem nie wiadomo, kto wystąpi, podtrzymuję swoją opinię z lat ubiegłych – to jedyny taki festiwal na świecie. No i konkursowicze tylko wybrana elita z tv i innych teleturniejów, nikt obcy nie ma szans a piosenki pewnie tylko Meladzego czyli ukrainca niby to ruskiego, bo rosyjskiej muzyki u nas puszczać nie wolno -vide Iwan Komarenko -ostatnio przerobił piosenkę Mitii Fomina z HI-FI chyba z przed 10 lat na swój nowy hit z polskim tekstem – i podobnie jak inne piosenki rosyjskie w jego wykonaniu nic nie dociera do szerszej publiczności, gra się go tylko w niszowej disco tv .Ech.

  4. kiedy dowiemy się kto z Rosji wystąpi na Festiwalu?


Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s