CHÓR ALEXANDROWA PONOWNIE POLSCE! – TRASA 2012

Już 5 października 2012 roku rozpocznie się trasa koncertowa znakomitego „Chóru Aleksandrowa”. Będzie to największe rosyjskie wydarzenie muzyczne w Polsce.

Tegoroczna trasa koncertowa Chóru Aleksandrowa rozpocznie się w Gdańsku, następnie zawita w Ostródzie, Kozienicach, Krakowie, Warszawie, Ostrowcu Świętokrzyskim i Włocławku, kończąc występy w Zielonej Górze.

Zbliżające się koncerty Chóru będą miały wyjątkowy charakter. Zostały zorganizowane z okazji 200-lecia Bitwy pod Borodino z 1812 r. pomiędzy armią francuską dowodzoną przez Napoleona Bonaparte a wojskami rosyjskimi na czele z Michaiłem Kutuzowem. 

Chór Alexandrowa to jeden z najlepszych tego typu zespołów na świecie. Tworzy go znakomity chór męski, orkiestra oraz fenomenalna grupa taneczna. Niecodzienne połączenie harmonijności brzmienia akademickiego zespołu z emocjonalnością muzyki ludowej na długo pozostaje w pamięci słuchaczy. Różnorodność brzmienia niezwykłych wokali oraz widowiskowy balet nadają wydarzeniu niepowtarzalny charakter.

Koncerty Chóru Aleksandrowa:

Informacje o biletach na www.chor-alexandrowa.pl

Serdecznie zapraszamy!

Advertisements

Dodaj komentarz

Brak komentarzy.

Comments RSS TrackBack Identifier URI

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Log Out / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Log Out / Zmień )

Facebook photo

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Log Out / Zmień )

Google+ photo

Komentujesz korzystając z konta Google+. Log Out / Zmień )

Connecting to %s