ЕВРОПА.RU

LOGO ER_2016

 

www.europaru.wordpress.com

ЕВРОПА.RU – to czasopismo informacyjno-kulturalne, które jest wydawane w Polsce w języku rosyjskim od 2003 roku. Jest to gazeta „DLA WSZYSTKICH, KTÓRZY CZYTAJĄ PO ROSYJSKU”, czyli jej odbiorcami są przede wszystkim:

– obywatele Rosji, Ukrainy, Mołdawii, Białorusi, Kazachstanu, Armenii, Gruzji, i innych państw byłych republik ZSRR, którzy mieszkają i pracują w Polsce, a także członkowie ich rodzin,

– polska inteligencja związana z kulturą narodów wschodnich,

– studenci, uczniowie gimnazjów, liceów, w których uczy się języka rosyjskiego,

– nauczyciele języka rosyjskiego,

– uczniowie prywatnych szkół, którzy uczą się rosyjskiego,

– turyści i biznesmeni z Europy Wschodniej…

Gazeta wychodzi raz w miesiącu i oferuje na swoich łamach informacje z Polski, Rosji, WNP i całej Europy, a także wywiady ze znanymi ludźmi ze świata polityki, kultury i sportu, nowości dla młodzieży, strony dla dzieci, opowiadania o dalekich podróżach (m.in. Bajkał, Północ Rosji, Tajlandia, Norwegia, itd), recenzje książek i nowości muzyczne.

Gazetę można kupić we wszystkich sklepach EMPIK w Polsce, a także w niektórych kioskach sieci Ruch, Kolporter, EuroPress i Internews. Cena jednego egzemplarza – 3,90 zł, w prenumeracie 4 zł (w tym opłata za wysyłkę).


Portal http://www.muzykarosyjska.pl jest partnerem EUROPA.RU, dzięki czemu wybrane artykuły w języku polskim można przeczytać na niniejszej stronie. Dotychczas pojawiły się:

LENINGRAD W POLSCE JUŻ W MAJU!

SERGIEJ SZNUROW: „KOCHAJĄ MNIE ZA SZCZEROŚĆ”

SAMOKHIN BAND

ZIELONA GÓRA ZNOWU ZAŚPIEWA

2 Komentarze


Sorry, the comment form is closed at this time.

Comments RSS

 • Kalendarz

  • Styczeń 2023
   Pon W Śr Czw Pt S N
    1
   2345678
   9101112131415
   16171819202122
   23242526272829
   3031  
 • Szukaj